10463.
443. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
50 000 HUF
135,14 EUR, 147,06 USD
Gyárfás Gy. jelzéssel: Budai Vár a Turul-szoborral (Bp., 1910). Pasztell, papír, jelzett (jobbra lent). Üvegezett fakeretben, 45x29 cm