Baska József (1935-2017): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/443/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Baska-Jozsef-1935-2017-Kompozicio-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat-c~II2881301
2881301
10004
443
140000
Rufpreis:
140 000 HUF 378,38 EUR , 411,76 USD
Beschreibung: Baska József (1935-2017): Kompozíció. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Fakeretben. 50x80 cm / oil on wood fibre, signed, framed
: nagy_andras