13877.
443. Gelaufene Fernauktion
Foto
6 500 HUF
17,57 EUR, 19,12 USD
cca 1920-1930 Edith Denise táncosnő, előadóművész, 3 db feliratozott, pecséttel jelzett fotó, néhány kis sérüléssel, 17,5x11 cm és 23x17 cm között