Des Ingeniurs Tachenbuch herausgegeben von Verein Hütte. I-II. Berlin, 1892-93. Wilhelm Ernst & Sohn. 816 + 728 p. Kiadói aranyozott, kopott egészbőr kötésben / Mérnök zsebkönyv