18842.
443. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Télfy János: Ethika vagy bölcsészeti erkölcstan. Pest, 1864, Heckenast Gusztáv, 6+216 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, aláhúzásokkal.