Földes Éva: Népoktatási, népnevelési törekvések a korai antifeudális népi-forradalmi mozgalmakban. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban.