A Magyar Korona Országainak 1910. évi népszámlálása 6. Végeredmények összefoglalása 15 grafikai térképpel. Bp., 1920. KSH. 337 p. . Kiadói, kiss kopott egészvászon kötésben. (térképek nélkül)