18749.
443. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
15 000 HUF
Hegyesi József: Előétkek (Asietten). Bp.,1904, Ifjabb Nágel OttóSzerzői kiadás, (Newald Illés-ny.), 159 p + 2 sztl lev. Negyedik, javított és bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, Dárday Aladár kötés, enyhén kopott