Zsolnay cukortartó, nem hozzáillő sérült fedővel, pattanással, kopássa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-cukortarto-nem-hozzaillo-serult-fedovel-pattanassal-kopassal-jelzessel-m-12-c~II2907767
2907767
11312
442
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Zsolnay cukortartó, nem hozzáillő sérült fedővel, pattanással, kopással, jelzéssel, m: 12 cm
: nagy_andras