Rosenthal Bianchi design porcelán salátás tál. Jelzett, kis kopással d... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Rosenthal-Bianchi-design-porcelan-salatas-tal-Jelzett-kis-kopassal-d-24-cm~II2875815
2875815
11525
442
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: Rosenthal Bianchi design porcelán salátás tál. Jelzett, kis kopással d: 24 cm
: nagy_andras