Herendi Rotschild mintás mokkás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, minim... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Herendi-Rotschild-mintas-mokkas-kionto-Kezzel-festett-jelzett-minimalis-kopassal-15-cm~II2909635
2909635
11240
442
Beschreibung: Herendi Rotschild mintás mokkás kiöntő. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 15 cm
: nagy_andras