Epiag aranyozott porcelán teás készlet. Jelzett, aranyozott, hiányos,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Epiag-aranyozott-porcelan-teas-keszlet-Jelzett-aranyozott-hianyos-kis-kopassal~II2911173
2911173
11492
442
Beschreibung: Epiag aranyozott porcelán teás készlet. Jelzett, aranyozott, hiányos, kis kopással
: karap_norbert