Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Antik-Oherendi-viragmintas-tanyer-jelzett-Des-78-kopasokkal-d-20-cm~II2795457
2795457
11256
442
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, Des 78, kopásokkal, d: 20 cm
: karap_norbert