Porzellan Zahl der Lose: 330
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2694789
11200
442
55000
Zsolnay jelzéssel díszkaspó, kék mázas porcelánfajansz, körpecséttel, hibátlan, m: 23cm, d: 30 cm (Garancia nélkül!) 2866051
11201
442
200000
2856668
11202
442
100000
Zsolnay bambusz mintás teás és kávés készlet. 6+6 személyes, egy kannával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 2814241
11203
442
60000
Kínai Famille Rose nagyméretű aranyhaltartó edény, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 29 cm, d: 37 cm
2622523
11204
442
75000
2866071
11205
442
30000
2866052
11206
442
100000
2784954
11207
442
100000
2783381
11208
442
42000
Royal Vienna 20 darabos, virágmintás étkészlet, korának megfelelő kopásokkal, minimális lepattanásokkal, jelzett.
2912441
11209
442
13000
Gránit Szász Endre által tervezett bonbonier, kopott Gránit 1es pecséttel jelzett, matricás fajansz, kis kopásokkal és mázhibákkal, m: 7,5cm, d: 10 cm Ritka gyűjtői darab!
2907479
11210
442
Sarreguemines francia virágfüzér mintás tál szett, 6 darab, kopottak, jelzéssel, d: 24 cm 2906488
11211
442
Meissen MALÉV emblémás porcelán készlet, jelzett, hiányos, vegyes méretben, kis kopásokkal. Feltehetően a korai évek első osztályának készlete
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF