11055. 442. Gelaufene Fernauktion Keramiken
2 000 HUF
0 HUF
Jakab Bori (1933-2015): bonbon kínáló, folyatott mázas kerámia, jelzett, kis kopottsággal, d: 12,5 cm, m: 6,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert