Gál Béla: Betyár. Mázas kerámia fali dísz. Jelzett, hibátlan 11x16 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Gal-Bela-Betyar-Mazas-keramia-fali-disz-Jelzett-hibatlan-11x16-cm~II2906486
2906486
11060
442
3800
Art-ceramics
Rufpreis:
3 800 HUF 10,27 EUR , 11,18 USD
Beschreibung: Gál Béla: Betyár. Mázas kerámia fali dísz. Jelzett, hibátlan 11x16 cm
: karap_norbert