11550.
442. Gelaufene Fernauktion
Gläser
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
cca 1990 Dan Bancila: Üvegváza, anyagában színezett kékes üveg, díszítménnyel, jelzett, kis kopottsággal, m: 31,5 cm