Ausztria 1849. "Alkotmány - Egyesület az emberek jogaiért, az emberek jólétéért / Ferenc József - Az egész osztrák monarchia újjászületése" Sn emlékérem. Szign.: Drentwett F. (37mm) T:VF patina
Austria 1849. "Constitution - Vereinigung für Volkes Rechte, für Volkes Wohl / Wiedergeburt der gesammt Monarchie Oesterreichs - Franz Joseph I Kaisser von Oesterreich & verleiht da Marz 1849 seinen völckern eine okcroyierte verfassung" Sn commemorative medallion. Sign.: Drentwett F. (37mm) C:VF patina