12262.
442. Gelaufene Fernauktion
Uhren
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Ezüst (Ag) tokos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kulccsal, kissé kopott számlap, működik, jelzett, d: 37 mm