12326.
442. Gelaufene Fernauktion
Uhren
30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Ezüst (Ag) tokos, kulcsos zsebóra, mechanikus szerkezettel, kissé sérült számlap, működik, jelzett, d: 47 mm