12201.
442. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
XX. sz.,Terrakotta hadsereg 4 darabos másolat szett, harcosok és lovak, kis kopottsággal m: 17 cm