12177.
442. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
18 000 HUF
48,65 EUR, 52,94 USD
Olcsai Kiss Zoltán (1895-1981): Munkásőr. Fém, jelzett, kő talapzaton, sérült m: 20,5 cm