12248.
442. Gelaufene Fernauktion
Skulpturen, Statuetten, Plaketten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
Jelzés nélkül: madár faágon, aranyozott ón, márvány talapzaton, kopásokkal, h: 18 cm