cca 1960 Balatoni hajókat ábrázoló, nagyméretű fotók, 2 db (Badacsony motoros hajó + sétahajó). Lapra kasírozva, üvegezett fakeretben (az egyik keret sérült), 17x23 cm (keret: 28x34,5 cm)