Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borító Ra... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Schiffe-Plattensee~500031/Hanko-Bela-Balatoni-kirandulas-Garlitzer-Imre-rajzaival-A-borito-Radnai-Jozsef-munkaja-B~II2913462
2913462
14541
442
Ships Balaton
Beschreibung: Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borító Radnai József munkája. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói harántalakú félvászon-kötés, kopott borítóval.
: nagy_andras