Hankó Béla: Balatoni kirándulás. Garlitzer Imre rajzaival. A borító Radnai József munkája. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói harántalakú félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval.