1 600 HUF
cca 1930-1940 katonai, többségében tiszti csoportképek és portrék, némelyik kitüntetéssel, össz. 4 db fotó és fotólap, egyik későbbi előhívás, jelzés nélkül, részben kopott, 9x14 és 13x18 cm közötti méretekben