13646.
442. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
500 HUF
1,35 EUR, 1,47 USD
1957 Hadova bulla avagy műemléki kis káté, humoros kézzel rajzolt és írt oklevél. Akvarell, tus, papír, üvegezett fakeretben. 65×35 cm.