cca 1895 Oravicza-Marilla és környéke (Erdély), egészvászon kötéses sz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~1000005/cca-1895-Oravicza-Marilla-es-kornyeke-Erdely-egeszvaszon-koteses-szecesszios-kepes-lepo~II2913271
2913271
16945
442
Printed Materials
Beschreibung: cca 1895 Oravicza-Marilla és környéke (Erdély), egészvászon kötéses szecessziós képes leporelló füzet, 12 képpel, német nyelven feliratozva, 13×17 cm
: hsz