20001.
442. Gelaufene Fernauktion
Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall
200 000 HUF
540,54 EUR, 588,24 USD
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g