Weisz Zsuzsa (1925-2017): Eger. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle kör... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Weisz-Zsuzsa-1925-2017-Eger-Rezkarc-papir-jelzett-lap-szele-korbevagva-10C39720-cm-Magya~II2907696
2907696
10371
442
Rufpreis:
2 400 HUF 6,49 EUR , 7,06 USD
Beschreibung: Weisz Zsuzsa (1925-2017): Eger. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle körbevágva, 10×20 cm. Magyar borvidékek c. mappából.
: ekb