Kass János (1927-2010): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett. Üve... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kass-Janos-1927-2010-Anya-gyermekevel-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-a-lapo~II2906413
2906413
10136
442
Beschreibung: Kass János (1927-2010): Anya gyermekével. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, a lapon minimális foltokkal, 30x19,5 cm
: karap_norbert