10069. 442. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
1 000 HUF
0 HUF
Fehér Ilona (1913-1983): Halastó Szentesnél. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (86/100), lap teteje és alja kissé foltos, 27,5×21 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : pelikán_kristóf