Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jele... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Egervary-Potemkin-Agost-1858-1930-Tanyasi-haz-Olaj-karton-Jelezve-balra-lent-Egervary-P~II2711872
2711872
10063
442
Rufpreis:
18 000 HUF 48,65 EUR , 52,94 USD
Beschreibung: Egerváry Potemkin Ágost (1858 - 1930): Tanyasi ház. Olaj, karton. Jelezve balra lent: Egerváry P. Á., 25x19cm, dekoratív fakeretben.
: pk