Barcsai Tibor (1937 - 2017): Esztergom városközpont. Olaj, fa, jelzett... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Barcsai-Tibor-1937-2017-Esztergom-varoskozpont-Olaj-fa-jelzett-14x27-cm-Fa-keretben~II2817053
2817053
10024
442
28000
Rufpreis:
28 000 HUF 75,68 EUR , 82,35 USD
Beschreibung: Barcsai Tibor (1937 - 2017): Esztergom városközpont. Olaj, fa, jelzett 14x27 cm Fa keretben
: pk