14177.
442. Gelaufene Fernauktion
Foto
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
cca 1930-1940 Hortobágyi életképek (parasztcsalád, szarvasmarhák, lovaskocsik, stb.), 2 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, pecséttel jelzettek (Lőcsey Árpád fényképész felvételei), kissé sérült kartonok, 26,5x19,5 cm és 23,5x16 cm