cca 1920-40 össz. 5 db magyar iskolai csoportkép, többségében szárazbélyegzővel v. pecséttel jelzett: Medgyesegyháza, Lakata Pál (2 db uyganazon csoportról), Fridrich Szentes, fotólap 9x14 cm