cca 1900-1960 össz. kb. 100 portré, csoportkép és életkép, fotó és fot... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/442/kategorien~Fotografie/Foto~500024/cca-1900-1960-ossz-kb-100-portre-csoportkep-es-eletkep-foto-es-fotolap-reszben-hatol~II2913875
2913875
14054
442
Photo
Beschreibung: cca 1900-1960 össz. kb. 100 portré, csoportkép és életkép, fotó és fotólap, részben hátoldalán jelzett és/vagy feliratozott, 14x9 körüli méretekben
: pk