A Közlekedési Múzeum évkönyve. V. köt. 1979-1980. Szerk.: Dr. Czére Béla. Bp., 1981, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 611+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban