Völgyesi Ferenc: Minden a lélek. A démonológiától a gyógyhipnózisig. Bp., 1943, Dante. Negyedik, bővített kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott félvászon kötésben