18667.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Balás Károly: Politikai gazdaságtan I. kötet. Bp., 1922, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, 488 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, intézményi bélyegzőkkel.