Tétel

Rufpreis:

10 000 HUF

Beschreibung:

cca 1900-1910 Kronstadt, Brassó, Brasov. Brassó,Verlag der Buchhandlung Hiemesch, 16 t. 16 fekete-fehér képet tartalmazó leporelló, három nyelvű német, magyar, és román feliratokkal. A hátsó kötéstábla belsejében színes Brassó térképpel. Kiadói szecessziós aranyozott, festett haránt-alakú egészvászon-kötésben, a leporelló elvált a kötéstől, az egyik hajtáson (tehát nem a képen) szakadással, régi bélyegzéssel, a borítón kopásnyomokkal, 17x22 cm/ cca 1900 Brasov (Kronstadt/Brassó) leporello with 16 pieces pictures. One colourful map on the inside of the back cover. With art nouveau cover, gilt linen-bindig, worn cover, the pictures are coming out. In three language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras