18006.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Rexa Dezső: Margitsziget. Bp., 1940, Officina, 110+1 p.+ 4 t. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal, és egészoldalas színes táblákkal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészélvászon-kötés, jó állapotban.