18038.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Karl Baedeker: Die Schweiz nebst den Angrenzenden Teilen von Oberitalien, Savoyen und Tirol. Handbuch für Reisiende. Leipzig,1911, Karl Baedeker, XLII+583 p. 34. kiadás. Térképekkel illusztrálva, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval.