18031.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Baktay Ervin (1890-1963): A Pandzsáb. Az öt folyó országa. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin, 185+3 p.+ 24 (fekete-fehér képtáblák) t. +1 (kihajtható térkép-melléklet) t. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal.