Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben XV. Felső-Magyarország (I. rész) . Bp., 1898, M. Kir. Államnyomda. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Korabeli aranyozott félből kötés, sérült gerinccel, színezett lapéllel