18036.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,86 EUR, 5,29 USD
[Agostini, Alberto Maria de (1883-1960)] Alberto M. De Agostini: Tíz esztendő a Tűzföldön. Fordította: Cholnoky Béla. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 209+2 p.+28 t. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval.