18624.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Dr. Ziffer Károly: Népszerű orvosi tanácsadó vagy házi lexikon az egészséges és beteg emberről. I-II. kötet: A-K, L-Z. Bp., 1881, Mehner Vilmos, (Buschman F.-ny.), 763+797 p. Szövegközti képekkel illusztrált. Sérült kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel