18626.
442. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Dr. Simonkai Lajos: Növényhatározó a Magyarországon honos virágos növények osztályainak, családjainak, génuszainak, valamint monotyp és közfajainak meghatározására. Bp., 1895, Nágel Bernát, VIII+189+(1) p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel, az elülső szennylap kijár.