A szakasz és a század harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. + A zászlóalj harcászata. Harci példák a Nagy Honvédő Háborúból. Megjelent 3000 példányban. Bp., 1978., Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.;